Idea

POTRZEBY + POMYSŁ = SCENARIUSZ
 
Kluczem do sukcesu wydarzenia jest oryginalny scenariusz. Rozumiejąc potrzeby Klienta oraz wymagania rynku tworzymy imprezy skrojone na miarę.
Ciekawe miejsce, doskonała oprawa i perfekcyjna koordynacja działań to gwarancja powodzenia i niezapomnianych wrażeń. Dbamy o to aby każde spotkanie miało wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Zanim przystąpimy do działania staramy się jak najlepiej poznać naszego Klienta i precyzyjnie określić jego potrzeby. Tylko dzięki temu może powstać oryginalny scenariusz, który oddaje charakter działalności firmy, jej wartości i pozwala na osiągniecie zamierzonych celów. Niezależnie od tego czy jest to wielka gala, spotkanie pracowników czy program dla dzieci - staramy się pozytywnie zaskoczyć naszych Partnerów!
Amatorom mocnych wrażeń możemy zapewnić dużą dawkę adrenaliny i zaskakujące gry fabularne - skoki ze spadochronem, lot motolotnią, jazda czołgiem, rejs jachtem pełnomorskim, skoki wahadłowe, eksploracja jaskiń. To tylko przykładowe propozycje, nasza oferta jest niewyczerpana.
 
Nasza pomysłowość nie zna granic! Sprawdźcie to!

 

Zamów newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco.

kup BILET

Tu znajdziesz pełną listę punktów sprzedaży biletów na nasze koncerty. Więcej

GRATISY - KONKURSY

Cyklicznie losujemy darmowe bilety na nasze koncerty oraz inne upominki: płyty, plakaty, autografy. Więcej

Dołącz do nas